загрузка...
Perukari
Выставка Вселенная красоты и здоровья 2020
22.08.2019

XIX МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ`Я - 2020

3 - 5 квітня 2020

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

 

На виставці буде представлений широкий спектр товарів і послуг для здоров'я та краси - двох найцінніших дарів природи.

В рамках виставки традиційно пройдуть стендові презентації з перукарського мистецтва, секретам правильного використання декоративної косметики, практичні уроки з техніки макіяжу, консультації по догляду за шкірою.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XIX Міжнародної спеціалізованої виставки «Всесвіт краси та здоров'я – 2020», представити свою продукцію, показати творчий потенціал Вашої компанії широкій аудиторії відвідувачів. До участі запрошуються виробники та дистриб'ютори косметики, парфумерії, товарів та послуг для здорового способу життя та краси, перукарі.

З метою підвищення ефективності участі у виставці, максимального використання часу та коштів експонентів, зручності відвідувачів, виставка «Всесвіт краси та здоров'я» буде проходити не тільки в будні, а й у вихідні дні.

(Декоративна косметика, парфумерія, перукарське мистецтво, засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям, манікюр і педикюр, SPA косметика, продукція для здорового способу життя).

 

Місце проведення:

Україна, м. Київ,

Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15,

станція метро «Лівобережна»

Контакти: тел.: (044) 201-11-59, 206-87-82 e-mail: forum@iec-expo.com.ua

 
Логин
Пароль
Войти | Забыли пароль?
 
ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Просмотренные
Санторини
 
подробнее
 
Литус
 
подробнее
 
Авентін
 
подробнее
 
 
 
© 2009 - 2020 perukari
Салон красоты, в котором работает лучший парикмахер, опытный мастер маникюра и педикюра, визажист и косметолог, легко найти на сайте парикмахеров perukari.info