загрузка...
Perukari
Выставка Свадьба и выпускной бал 2018
29.03.2018

XVIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ВЕСІЛЛЯ & ВИПУСКНИЙ БАЛ

ЩОРІЧНА ПОДІЯ ДЛЯ СПІЛЬНОТИ ВЕСІЛЬНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ,

МАЙБУТНІХ МОЛОДЯТ І ВИПУСКНИКІВ!

20 - 22 квітня 2018 року

 

На передодні весільного сезону та випускних вечорів, з 20 по 22 квітня, в Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті  15, відбудеться ГОЛОВНА ВЕСІЛЬНА ПОДІЯ КРАЇНИ – виставка «Весілля & Випускний Бал 2018».

Протягом багатьох років, цей захід об’єднує на одному майданчику НАЙКРАЩИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ ВЕСІЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ та демонструє останні тенденції в світі весільної та вечірньої моди.

«ВЕСІЛЛЯ & ВИПУСКНИЙ БАЛ 2018» по праву вважається найбільшою виставкою в Україні, яка представляє широкому колу споживачів різноманітний асортимент продукції і послуг для проведення урочистостей, служить основним місцем зустрічі виробників і дистриб'юторів весільних та вечірніх товарів, організаторів свят та представників весільного сервісу зі своїми замовниками.

 

Успішність участі у виставці забезпечена органічним поєднанням алгоритмів двох форматів роботи: В2В - Оптовий майданчик, і В2С - Майданчик рітейлу і сервісу.

Серед учасників виставки:

- провідні і перспективні оптові компанії, які спеціалізуються на виробництві весільних, випускних, вечірніх, дитячих суконь, аксесуарів в різних цінових сегментах, 

- відомі українські дизайнери, дистриб'ютори весільного та вечірнього одягу, 

- талановиті ведучі та організатори урочистостей, фотографи, флористи, візажисти, стилісти, декоратори, ресторатори, кондитери та інші фахівці.


Програма заходу обіцяє бути насиченою семінарами, майстер-класами, презентаціями, елітними показами, концертно-розважальною програмою та розіграшами. Весільна феєрія створить атмосферу свята і незабутніх вражень!


Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:

тел.: (044) 201-1157, 201-1166 

e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua


 

 
Логин
Пароль
Войти | Забыли пароль?
 
ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ
Просмотренные
Светлана Лахно
 
подробнее
 
Мария Будник
 
подробнее
 
Золотая рыбка
 
подробнее
 
 
 
© 2009 - 2020 perukari
Салон красоты, в котором работает лучший парикмахер, опытный мастер маникюра и педикюра, визажист и косметолог, легко найти на сайте парикмахеров perukari.info